Menu
Sepetiniz
Ürünlerimiz Sadece Karabuğdaydan Üretilmekte Olup Tamamen Glutensiz'dir. Alışverişe Başla!

NAN Ekmek Blog RSS Feed

29 Ara Neden Sağlıklı Beslenmeliyiz ?
0 588
Neden Sağlıklı Beslenmeliyiz ?Marka yolculuğumuza çıkarken hedefimiz Sağlıklı Beslenme Bilinci oluşmasına katkıda bulunmak dedik ve yolumuza devam ediyoruz.İnsan yaşamı boyunca önce kendine iyi bakmal..
25 Ara Biz Kimiz
nanekmek 0 181
Biz Kimiz? Nan by Canan markamız, toplumda sağlıklı beslenme bilincinin oluşmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunabilmek amacıyla 2019 yılında İstanbul’da kuruldu. Yalnızca karabuğday unu ile başlad..
25 Nis Neden Karabuğday ?
nanekmek 0 4873
Web sitemiz yenilenirken ilk blog yazımı neden sadece Karabuğday Unu ile çalışıyoruz konusuna ayırmak istedim.Yıllar önce başlayan Ekşi Mayalı Ekmek maceramda,Evimizin "Ekşi Mayalı Ekmeği"ni üretirken..
09 Kas Karabuğday Mucizesi
nanekmek 0 241
Sadece karabuğday unu ile çalışıyoruz.nan by Canan markası olarak sadece Karabuğday Unu ile çalışıyor olmak ayrıcalığımız.Sadece Karabuğday ile çalışmaya karar vermemizdeki neden sağlık sorunları yaşa..
16 May Neler Yapıyoruz ?
0 348
SAĞLIKLI BESLENME BİLİNCİNİN OLUŞMASInan by Canan markası olarak farkımız sadece Karabuğday Unu ile çalışıyor olmak.İlk ürünümüz Ekşi Mayalı Karabuğday Ekmeğimizdi.Onun da diğer Karabuğday Ekmeklerind..
17 May Glutensiz Ekmek
nanekmek 0
Glutensiz Ekmek Glutensiz ekmek; gluten beslenmek isteyen veya çölyak hastaları için gluten içermeyen unlarla üretilen ekmeklerdir. Glutensiz beslenirken glutensiz ekmeğe ulaşmak sorun olabilir.Ancak ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)